• zľava
  • 1000W 20A ZVS Nízkeho Napätia Indukčný ohrievač Modul Flyback Driver Ohrievač Veľký Chladič Modul Ohrievača
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

1000W 20A ZVS Nízkeho Napätia Indukčný ohrievač Modul Flyback Driver Ohrievač Veľký Chladič Modul Ohrievača

€8.36

€8.02

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Špecifikácia: Veľkosť: cca. 85 x 69 x 30 mm Maximálny prúd: 20A Maximálny výkon: 1000W 24V príkon bez zaťaženia prúd 3A 48V príkon bez zaťaženia prúd 6A Funkcia: Táto časť indukčný ohrev pomocou nízkeho napätia DC napájanie 12-48V. Testované 53V napájanie pri pracovať správne. Čím vyššie je napätie, tým väčší vykurovanie aktuálny, keď to isté, účinok je lepší, ale zároveň tepla je tiež široká, takže k úsiliu o aktuálnej situácii na výber vstupného napätia, všeobecné použitie slov, 24V alebo 36V napájanie je dosť. Pretože jeho mierny výkon, môže byť použitý pre malé diely DIY, hráči sa kalenie, žhavenie, a iné tepelné spracovanie. Tiež môže byť použitý grafit nádoby topenia zlato, striebro, meď, hliník a iné kovy, rovnomerné vykurovanie rýchlo, veľmi pohodlné. Package zahrnuté: 1 x Ovládač Doske Poznámka: 1. Súprava obsahuje kompletnú sadu jazdy prvky obvodu a mosadze, kupujúci je potrebné priniesť svoje vlastné napájanie a chladenie jednotky. 2. Obvod dosku pomocou obojstrannej laminátové dosky, hlavne medi stopy sú použité na rozšírenie. Použite celý späť povrchu rezonančný obvod spoločné. 3. Kontinuálne pracovať, prosím, pridajte ventilátor, rana dole z výšky, do rezonancie kondenzátory a iné komponenty v pohode. 4. Použitie prepínanie napájania, prosím, na vedomie, že vzhľadom na vysoký výkon sú vo všeobecnosti pomalý štart funkcie, ktoré sa práve otvorili stroj výstupné napätie je pomaly stúpa, keď je zapnuté pred indukčné vykurovacieho okruhu, ak napätie stúpa na 12V, pretože štart nedostatočné napätie nemôže dovoliť vibrácií, čo dáva dokopy dve súčasné vedenie mos trubice tak, spálené súčiastky. Takže prvá sa začne prechod napájacie napätie nedosiahne 12V vyššie a potom prístup uvedenie vykurovacieho okruhu. 5. Objem objekt je vykurovaný vnútri ohrievač nesmie presiahnuť 1/5 objemu (v prípade vykurovania valec, potom ohrievač priemer menší ako priemer 1/3), alebo to môže byť spôsobené preťažením alebo burn out napájanie na okruh. 6. Hoci tento okruh môže tolerovať 20-30A vstupný prúd chvíľu, ale nesmie prekročiť 15A keď bezpečnú prácu, môžete jednoducho pridať ammeter medzi napájacieho zdroja a vykurovacieho vodiča rada, ale vždy sledovať aktuálne preťaženie. 7. Tento okruh nie len robiť indukčné kúrenie, medené trubky do vysokofrekvenčného transformátora, je výkonný menič. 8. Na zvýšenie chladiča pomocou prispôsobeného substrát ako hrubé ako 8,5 mm. Kapacita chladenia je veľmi silný. 9. Pomocou M4 piliere, horúčka menšie, efektívnejšie. 10. Prosím, dovoľte 1-5mm chyby spôsobené ručné meranie. 11. Položka farba zobrazené v aplikácii fotografie môžu byť ukazuje mierne odlišné na monitore počítača, pretože monitory nie sú kalibrované rovnaké.

  • Kompatibilné Audio A Video Zariadenia Štýl: Zosilňovač
Kxallininvv1
2020-11-03
5/5
Absolutely great build quality. Very happy with packaging as well which had plenty of bubble wrap. Came very fast with no issues at all. Great price as well. Thank you!
Shkurat3 8
2020-09-24
4/5
The product is that of the publication, but the outlet terminal is very heated, it still needs to be tested at full load, of others well.
Antonidacdg
2020-10-23
5/5
When the Dori test on the prasen, the device is stalled. Put ce yes podsilya silovite pitochki with a conductor from 2.5mm. The trace is refined by vsychko E OK. With the Golemi power, the rags are a vintelator for cooling. 1000 W E can Yes ce receive.

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.