img 0
img 1
img 2
img 3
img 4

Doprava zadarmo 1 kus dobrej kvality Značky zbraň, to je stardard zbraň

€5.50

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Informácie O Produkte

Package: 1 kus označovanie zbraň(stardard)

Číslo: 501

Názov značky: Kingmu (vyrobený v Číne s kvalitných)

Máme tiež nastaviť na predaj, pozri záznam.

DOPRAVA:

* Ususally budeme loď položky do 2-7 dní pracovných dní po platbe je vyhovoval, a my vám dáme vedieť, sledovacie číslo.Všetky naše položky bude odoslaný na kupujúceho Aumo.sk adresu,prosím, potvrďte svoju adresu na Aumo.sk pred objednávky. * Predávajúci nemôže pokryť cla a dovoznej dane.

Warrantyand a vrátenie tovaru:

* Všetky položky o 15-40 dní od prijímať položky, ale Rusko zvyčajne možno viac ako 30 dní.

* Ak máte DOA(Dead On Arrival) položka alebo nesprávne položku, ktorú chcete vrátiť alebo vymeniť, kontaktujte nás. Všetky vracia musí byť nepoškodený a úplne nové. Z nejakého dôvodu nie ste spokojní, Kupujúci bude zodpovedný za vrátenie nákladná

Spätná väzba:

l dúfame, že sa necháte ma pozitívnu spätnú väzbu, a nám dať PÄŤ HVIEZD na všetky Podrobnosti hodnotenia Predajcu(Medzinárodné nákupné je viac potrebný čas, prosím, pochopiť). Náš systém vám urobiť to isté pre teba. Vážime si vášho podnikania a dúfam, že k tomu bussiness s vami čoskoro.

l Ak máte akékoľvek otázky, sme veľmi radi, aby vám pomohol. Najprv nás kontaktujte, jednoducho dochádzky, negatívny/neutrálne spätnú väzbu alebo dať spor nemožno vyriešiť problém.

  • Číslo Modelu: 501

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.