• zľava
  • Vonkajšie PIR snímač infračerveného detektora 43hz pet imunita nepremokavé pir infračervený snímač pohybu pre GSM WIFI domáci bezpečnostný systém
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Vonkajšie PIR snímač infračerveného detektora 43hz pet imunita nepremokavé pir infračervený snímač pohybu pre GSM WIFI domáci bezpečnostný systém

€22.05

€14.55

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Prosím, otvorte kryt detektora pred použitím nainštalovať dve AA batérie. Inštalácia výška je asi 2.2 metrov od zeme. Mal by byť inštalovaný v rohu miestnosti, alebo mimo miestnosti, ako je to možné získať najviac Ideálny zisťovanie rozsahu a forme určitého uhla s travel line vnútri miestnosti v rovnakom čase (zisťovanie účinok je najlepšie, ak ho formy 90-Stupňový uhol s pešo smer ľudí).

Spôsob inštalácie: uzavrieť pripojené základňu držiaka a upevnite držiak do slotu. Potom sa dve skrutky na základni a pripevnite ho na stenu. Potom stlačte infračervené detektory s držiakom nainštalované do okrúhleho otvoru v strede konzola, pomocou sily. Upraviť infračervený detektor na najlepší uhol. (Metóda sa vzťahuje na inžinierske zariadenia)

Vonkajšie PIR Senzor môže pracovať nezávisle, je 43hz produkt, môže byť spárovaný s alarmom rad 43hz frekvencie, 1527 kód. DIY Bezpečnostný Alarm Systém je k dispozícii. Prijatie import nízka spotreba mikroprocesor + umelé spravodajskej služby. Dual indukčné technológie. Dual teplotná kompenzácia technológia, ktorá funguje aj pri vysokej teplote. Dno detekciu okne, ktoré sa dá vyhnúť, chýbajúce upozornenie na niekoho alebo niečo, ísť dovnútra podľa scrawling od spodnej

Nastaviteľné pulz počítať. Prijatie dovoz vysoko kvalitných infračervený senzor. Bežal dynamické časové rozdelenie technológie. Záverečné Optiky Objektívu, aby sa predišlo chýba alarm a zle budík. Vstavaný 1600 miliónov adresu kód. Anti biela intenzitu svetla až do 6500lux, môže alarm, aj pod vplyvom od biele svetlo, to môže byť lídrom v tomto odvetví po celom svete. Pozornosť sa musí venovať nasledujúce body pre inštaláciu infračervený detektor:

Nie je vhodné, aby bod smerom von oknom, keď infračervený detektor je nainštalovaný. Tam by mali byť žiadne veľké sn, nábytok, veľké bonsai alebo iné oblasti, ktorá oddeľuje zisťovanie rozsahu. Dva infračervené detektory by nemal byť umiestnený v rovnakej dimenzii, aby sa zabránilo rušeniu spôsobené súčasné spúšťanie. Vyhnite sa smerom okná, klimatizácia, sporáky a miesto rýchla zmena teploty, aby sa zabránilo falošným poplachom. Môže byť inštalovaný mimo a vo vnútri.

Farba: biela

Materiál: ABS

Anti Biele svetlo vplyv: viac ako 10000lux (vnútorné)

Zisťovanie Vzdialenosť: 12 m pri 25 stupeň

Prenosová vzdialenosť: 150m (bez bloku)

Prevádzkové Napätie: 3V (2AA alkalické batérie)

Pohotovostný Prúd: menej ako 10uA

Poplachový Prúd: menej ako 11mA

Max Pracovný Priestor: 12* 12m (23*40 nohy)

Alarm Ukazovateľ: trvalé blikajúce alebo tri druhý

Pracovné Prostredie: od -10 stupňov na 60 stupňov

Zisťovanie uhol: 110 stupeň

Pet imunity: 25 KG

Inštalačná výška: 2.2-2.7 m;

Pracovná teplota: -20 C -50 Celzia

Skladovacia teplota: -20 stupňoch Celzia -60 Celzia

Anti-viditeľné svetlo rušenie: väčšie ako 6500LUX (vo vnútri)

verall rozmer: 120*62*46 (mm); obálka: 135*35*70m

Inštaláciu na stenu s jedinečným plug-in inštalácia navrhnuté

Fresnelove optickej šošovky + Objem identifikácia môže zabrániť mýliť, alarm a vynechať alarm

Použitím vysoko ligent objem uznanie + vonkajší filter + dual infračervené + procesor technológie;

Prijatie technológia detekcie reflexné zrkadlo: prekonať nedostatok tradičných detektor, ktorý nemá alarm, plaziť sa v

Obsah Balenia:

1 * Návod na použitie

1 * Vodotesný kryt

1 * Upevnenie na stenu

2 * Skrutka

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: Bezdrôtový Snímač Pohybu, Alarm

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.