• zľava
  • SPTA Auto Umývacie Rukavice Auto Čistič Mäkké Umývanie Áut Rukavice Čistiaca Kefa Motocykel Podložka Starostlivosť
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

SPTA Auto Umývacie Rukavice Auto Čistič Mäkké Umývanie Áut Rukavice Čistiaca Kefa Motocykel Podložka Starostlivosť

€13.51

€6.76

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

POPIS VÝROBKU :

【 Značky] vyzýva : SPTA

【 Materiál] Vyzýva : Polyester, Ženilka

【 Color] Vyzýva : Šedá& Orange

【 Funkciu] vyzýva : umývanie áut,čistenie a upresňujú

VEĽKOSŤ :

Celková Dĺžka: 11.8 palcový(300mm)

Prosím, dovoľte 1-3 mm chyby spôsobené ručné meranie, vďaka!

VLASTNOSTI PRODUKTU :

Dobrá absorpcia vody kapacita

Obojstranný coral fleece má dobrú nasiakavosť a dekontaminácia účinok je lepší než bežné ultra-jemné vlákna.

Široký rozsah použitia

To môže pohlcujú veľa vlhkosti, č vypadávanie vlasov, dlhá životnosť, 5 prst dizajn, ľahké uchopenie, 5 prst oddelenie dizajn je viac, vhodného na čistenie, zvyšuje rozsah použitia.

Elastické Putá

Vstavaný elastické putá hodí pohodlný okolo ruky pomôcť udržať rukavice bezpečne na.

Používa

Rukavice môžu byť použité pre auto utieranie, umývanie áut, upratovanie domácností, najmä na čistenie niektoré bežné rozparky, ako sú kolesá, vetracieho vzduchu, rozsah odsávače pár, atď. To nebolí, kontaktnú plochu a má silné detergency.

Dobrý dekontaminácia

Medzery medzi vlákna absorbujú prach, olejové škvrny a tuhých nečistôt, kým sú zmyté s čistou vodou alebo mydlom alebo saponátom. Dekontaminácia efekt je veľmi dobrý.

Zámorské Sklady PO-PREDAJ SLUŽIEB

ZÁVÄZKU, Ak nejaké problémy kvality ako dizajn, výroba, funkcia v záručnej dobe, SPTA nesie plnú zodpovednosť a niesť všetky ekonomické vznikli. PRIAZNIVÉ

CENA SPTA poskytnúť životnosť priaznivé ceny kupujúcemu s materiály a náhradné diely, použité v prevádzke systému.Zariadenia na údržbu. ODBORNÉ USMERNENIE Vymenovať špecializovaný technik učiť, ako inštalácia, používanie, údržbu a opravy. Budeme vám obrázky alebo videá vyjadriť jasne. O ZÁSIELKE Doprava Krajiny Poštovné Spôsob Určenia Krajiny/Oblasti Odhadovaný Čas Doručenia Čína Cainiao Super Ekonomiky na celom Svete Asi 30-60 pracovných dní Yanwen Ekonomické Air Mail na celom Svete Asi 30-60 pracovných dní 4PX Singapur Post OM Pro celom Svete Asi 30-60 pracovných dní Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus celom Svete O 25-60 pracovných dní Čína Príspevok Air Mail na celom Svete O 35-60 pracovných dní J-ČISTÝ celom Svete O 35-60 pracovných dní ePacket po celom Svete Cca 15-30 pracovných dní Aumo.sk Štandardná Doprava po celom Svete približne O 20 až 30 pracovných dní ruskej Federácie IML Vyjadriť Hlavné Mesto O 7-20 pracovných dní odľahlé Mesta O 15-35 pracovných dní J-NET Hlavné Mesto O 7-20 pracovných dní odľahlé Mesta O 15-35 pracovných dní Španielsko TR72 PAKETOVÉ Španielsko O 1-7 pracovných dní Portugalsko O 1-7 pracovných dní Nemecko/Spojené Kráľovstvo DHL/GLS Španielsko O 6-12 pracovných dní Írsko Francúzsko Nemecko Taliansko Fínsko Luxembursko Holandsko Belgicko Lotyšsko česká Republika, Dánsko, Maďarsko Poľsko Slovensko Litva Švédsko Bulharsko Estónsko NÁS KONTAKTUJTE Náš pracovný čas je 09:00-18:00 od pondelka do soboty v Pekingu Čas. Ale môžete sa na nás obrátiť prostredníctvom TradeManager kedykoľvek sme vám odpovedať čo najskôr .

Sťažnosti a pripomienky môžete poslať e-mail [email protected]

Sme pride

  • Názov Značky: SPTA
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Položka Druh: Špongie, Utierky & Kefy

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.