• Nástroje
  • Africké Blackwood >Pero Prírezy>dreva pero sústruženie prázdne 150 x 20 x 20 mm > > vretena sústruhu> pero prázdne námestie exotické drevo
img 0
img 1
img 2
img 3

Africké Blackwood >Pero Prírezy>dreva pero sústruženie prázdne 150 x 20 x 20 mm > > vretena sústruhu> pero prázdne námestie exotické drevo

€36.36

€26.54

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Africké Blackwood Otočením Námestie

Každý Kus Veľkosť

150 mm x 20 mm x 20 mm (+/- 1mm) Tento výpis je za 10 ks pack pero polotovary / sústruženie štvorcov . Ak potrebujete viac alebo menej ako túto sumu, prosím pošlite nám e-mail samostatne. Sú suché a pripravené na použitie. Obrázky sú znázornenie toho, čo dostanete. Zobrazí sa podobný kúsok z tej istej populácie. 100% spokojnosť guranteed! Tieto medzery sa neopracované rezivo . Niektoré boli obrábané ak chcete zobraziť obrázok a obilia na foto účely.

My môžeme dodať prázdne, v akejkoľvek veľkosti a podmienky podľa vašich požiadaviek, ak máte nejaké špeciálne požiadavky, prosím, kontaktujte nás!

Dôvody, pozrite sa na moje ďalšie kvalitné prázdne.

Doprava:

KOMBINOVANÁ DOPRAVA: budem kombinovať dopravu na viacerých položiek, ktoré vám pomôžu ušetriť na poštovné.

Máme loď po celom svete. Cena závisí od krajiny a hmotnosti. Sme radi, že môžeme kombinovať poštovné pri nákupe viac ako jednu položku. Neváhajte a pošlite nám e-mail kontrola prepravných sadzieb.

Objednávky obvykle odosielame do 3 dní od prijatia platby.

Návrat politiky: NIE ZODPOVEDNÝ ZA VÝMENA MATERIÁL, KTORÝ MÁ PRASKNUTÝ v DÔSLEDKU NESPRÁVNEHO zaobchádzania a SKLADOVANIA. Ak nie ste spokojní, musíte nás o tom informovať do 2 pracovných dní po obdržaní vášho materiálu. Po kontaktovať nás môžete vrátiť vaše položky, na svoje náklady v rovnakom stave, bola odoslaná do 7 dní od doručenia pre výmenu, úveru alebo vrátenie peňazí zníženú o prepravné náklady, ktoré ste zaplatili na prijímať položky/položiek. Vrátenie bude poskytnutá iba na cenu položky/položiek zaplatené. Všetko sa vracia, musí byť prijaté v rovnakom stave, v akom boli odoslané k vám. ŽIADNE tovar bude prijatý, ak to bolo pozmenené akýmkoľvek spôsobom, ako napríklad: cut, obrátil sa, objavili, zošrotovanie, znečistený alebo poškodený.

  • Číslo Modelu: PB1522
  • Druh: Nástroj Ruka Časti
Dima Erma
2020-10-07
5/5
very pleased quick delivery

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.