• zľava
  • Tommee Tippee Advanced Anti-Koliky detskej Fľaše, 260 x 1 ml
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Tommee Tippee Advanced Anti-Koliky detskej Fľaše, 260 x 1 ml

€27.82

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

telo,img,div img {width: 100%;} Tommee Tippee Advanced Anti-Koliky detskej Fľaše, 260 ml 1 x Rodičia svoje deti pohodlie iného isteyebilecekleri nie je nič. Za veľmi dôvodu, Tommee Tippee, ako Pokročilé Anti-koliky kŕmenie fľaša na vytváranie zadanie-víťazný prsia-ako biberonumuzu, anti-koliky teknolojisiyle. Pokročilé Anti-koliky detskej fľaše, colicky sancısını znížiť pre obyčajných biberonlardan rôzne pracovné ideálny pokrm zážitok pre vás a vaše dieťa.

Jedinečný ventil systém vášho dieťaťa, vďaka menej vzduchu tým, že prehltne viac mlieka je cicať sağlar. Čím colicky sancısını % 80 * o. Teplo citlivé jedinečný trubice mlieko na optimálnu teplotu pre vaše dieťa, ak ste pochopili.

* Deti, skúste použiť tento produkt pre zníženie príznakov colicky 210 synovskou, keď z, sippy príznaky úspešne znížili prijaté (jún 2017). Menej vzduchu, viac veľmi úsmev Advanced anti-koliky dojčenské fľaše, ktorý sa nachádza na jedinečný ventil systém pre uľahčenie toku mlieka a dojčatá prostredníctvom vzduchu yutmasını blok pre 3 Ks unikátny anti-colicky technológie. Air tube cez kŕmenie na báze priestoru, bezpečne girerek mlieka vnútri vzduchu, vytiahne. Böylelikte colicky sancısını výrazne. Zadanie-víťazný prsia-ako dieťa fľašu, cumlík Advanced anti-koliky detská fľaša na konci matka tryska benzer štruktúra doğalına najbližšie. Pretože, deti tejto prirodzenosti preferuje. Teplo Snímacej Trubice sa Nachádza vo vnútri teplo citlivé, presné rúrky mlieko podľa teploty farby vám pomôžu nájsť najvhodnejšiu teplotu pre vaše dieťa. Teplota mlieka vidieť mlieko tube 5 sekúnd na mince, hot pink farba, fialová teplé, je modrá zima je. Tesniaci Garantsi Anti-koliky trubice sa nachádza v spodnej hviezdy ventil, mlieko trubice zarábanie až önleyerek sızdırmayı. Tak; 80 menej plynu, sliny a 100 viac s úsmevom pohodlie. Niekedy-rastúci vaše dieťa držať krok s anti-koliky detskej fľaše rôznych prietokov. Každé dieťa je iné, ale, ako návrh, 0 + mesiacov pomalý tok, 3 + mesiacov stredný prietok a 6 + mesiacov rýchly tok. Nachádza sa na vaše dieťa kŕmenie fľašou mlieka dokončiť 20 minút üzerine spadnutie, dojčenské fľaše počas sania zorlanıyorsa top prietoku.

Pomalý Tok: Pre novorodencov a 3 mesiace deti pod pomalý tok pacifiers. Každé dieťa je iné, to je len návrh.

Stredný Prietok: Stredný prietok pacifiers, odporúčané na 3 mesiace deti ale, prosím, na vedomie, že každé dieťa je iné a preto soother, môže byť potrebné nahradiť skoro, ako to, čo je tu uvedené.

Rýchly Prietok: najrýchlejší v chlade tie, rýchly tok emziklerdir. Odporúča sa pre 6 + mesiacov deti. Mama a Otec nikdy byť pripravený olamayacağınız, spolu s vaším dieťaťom niečo nové každý deň, zatiaľ čo niektoré ďalšie büyüdüğünüz jedinečné dobrodružstvo. Tommee Tippee ako, plná vzostupov a pádov, tento nový maceranızda rodičovstvo vnútorné güdülerinizle pre vaše dieťa najlepšie yapacağınıza. 60 rokov čas, po celom svete 65 krajín, ich matka, podporné ako číslo jedna dieťa kŕmenie produkty značky Tommee Tippee Ingiltere'nin táto špeciálna destekçiniziz na vašej ceste. Široký sortiment, ocenených a kvality tasarımlarımızla narodenia vášho dieťaťa pevné mamaya geçişine, prvý adımından školského roka, v každej etape s cieľom uľahčiť život pre všetkých! Tommeetippee.com Tommeetippeetr Tommeetippeetr

  • Materiál: PP
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Kapacita: 260ml
  • Názov Značky: Tommee Tippee

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.