• zľava
  • Taom Kriedou Ružová Pyro Kriedou Taom Mäkké Krieda Modrej Biliard, Bazén Krieda Zelenej Snooker Odolné Profesionálne Biliardové Príslušenstvo
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Taom Kriedou Ružová Pyro Kriedou Taom Mäkké Krieda Modrej Biliard, Bazén Krieda Zelenej Snooker Odolné Profesionálne Biliardové Príslušenstvo

€29.92

€19.15

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

TAOM BAZÉN KRIEDOU 2.0

Taom Svetlo modré kriedy 2.0 je klasická verzia premium kriedy. Žiadne kopy alebo zlé kontakty. Nie je neporiadok gule alebo handričkou. Trvá takmer dvakrát tak dlho, ako žiadny iný výrobok na trhu. Čistý, odolné a spoľahlivé kriedou. Ručne vyrábané vo Fínsku.

TAOM SNOOKER KRIEDOU 2.0

Taom Zelená Krieda je klasická verzia premium kriedy. Žiadne kopy alebo zlé kontakty. Nie je neporiadok gule alebo handričkou. Trvá takmer dvakrát tak dlho, ako žiadny iný výrobok na trhu. Používané niekoľko profesionálnych hráčov na snooker hlavnej ceste. Ručne vyrábané vo Fínsku.

TAOM MÄKKÉ KRIEDA

Premium kriedou pre všetky typy tipy. Rozšírené soft compound vytvára viac uchopenie a krieda je jednoduchšie na použitie. Ideálne pre hráčov, ktorí hľadajú maximálnu rotáciu a kontrolu pre vysoké cue energie. Čistý dotyk, žiadne rezíduá. Užite si voľný kop skúsenosti.

TAOM PYRO KRIEDA

Najlepšie všetko okolo kriedou na trhu pre všetky cuesport. Testované a odporúčané mnohí odborníci. Nová technológia pre maximálny grip. Čistý dotyk na loptu. Žiadne rezíduá. Užite si voľný kop skúsenosti.

TAOM PYRO KRIEDOU RUŽOVÁ VYDANIE

Taom Pyro Ružová (Limited Edition) Najlepšie allround kriedou na trhu pre všetky cuesports. Nová technológia vyvinutá pre ťažšie lopty, našli bazén klady, hovoriac, že jeho najlepší kriedou v hre. Testované a odporúčané mnohí odborníci. Maximálny grip s čistým dotyk na loptu. Žiadne rezíduá. Užite si voľný kop skúsenosti.

  • Pôvod: FI(Pôvodu)
  • Údržba Nástroje Category: Krieda
  • Šport: BAZÉN
  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Číslo Modelu: TAOM Krieda

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.